שירותי ייעוץ זוגי של Advize - משורת המומחים בהתאמה אישית

couple-foght

כשיש לכם כאב או כשאתם מפתחים שיעול טורדני שאינו נעלם, אתם הולכים לרופא. אבל מה קורה כשהזוגיות שלכם נתקלת במהמורות? לחלק מהזוגות, ייעוץ זוגי מקצועי הוא התשובה. מחקרים מראים שיועץ זוגי מקצועי מסייע להצלת שבעים עד שמונים אחוזים מהמקרים

בני זוג אינם יכולים להתייחס אל מערכת היחסים שלהם ואל עצמם באופן אובייקטיבי. רוב האנשים מודעים הרבה יותר לאופן בו בן או בת הזוג שלהם תורם לבעיות ביחסים, ופחות מודעים לתרומתם להשתבשות היחסים. היות וברוב המקרים אנשים אינם יכולים 'לתקן' את עצמם, לעתים מתעורר הצורך בנקודת מבט של צד שלישי.

רוצים שמומחה לייעוץ זוגי יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצי זוגיות מומלצים של אדווייז

  • אתר: zugiut.net
  • טל': 054-4438580
  • אזור: מרכז

4 טיפים שכל מומחה לייעוץ זוגיות היה אומר לכם:

התלונות העיקריות אותן מביאים בני זוג לייעוץ זוגי הן איבוד הקשר ורמות גבוהות של סכסוך. מחקרים מראים שהתפתחות נפרדת של כל אחד מבני הזוג היא הסיבה המשמעותית ביותר לגירושין.

במקרים אחרים, סכסוכים רבים פוגעים בהתנהלות התקינה של הנישואין שלכם ואתם פשוט לא מסוגלים לפתור את הבעיות בעצמכם. זוהי הנקודה בה מומלץ לפנות לייעוץ זוגי במקום להחליט ש"שוברים את הכלים ולא משחקים". מאמר זה מגיש את הטיפים להשגת המיטב מייעוץ זוגי.

1. למצוא את היועץ הנכון: לא סיפור גדול כמו שחשבתם

מומלץ לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בייעוץ זוגי ברמה של לפחות שלושים אחוזים מהפרקטיקה שלו. אנשי מקצוע אלו כבר ראו ושמעו הכול, ויוכלו לסייע לכם ברמה מקצועית גבוהה. כדי למצוא את היועץ הנכון, חשוב לקבל המלצות ממי שכבר היה שם והצליח להציל את הזוגיות שלו.

חשוב לפנות אל איש מקצוע שיש לו רקע והסמכה מתקדמת בטיפול בזוגות. יועץ מוסמך ומטפל משפחתי מקבלים את ההכשרה המתאימה.

מומלץ גם לחפש מטפל המפגין אכפתיות לשני הצדדים ואינו לוקח צד אחד. מטפל מקצועי צריך לשמור על שליטה במהלך הפגישות ולא לאפשר לכם להפריע זה לזה, או לדבר אחד על השנייה כאילו אתם לבד בחדר. המטרה היא למנוע את התלהטות הרוחות.

2. אם אחד מכם מסרב לקבל ייעוץ זוגי

אם אתם מעוניינים לפנות לייעוץ זוגי אך בן או בת הזוג שלכם מסרבים, מומחים ממליצים שלא לוותר. חשוב להבהיר את הדאגה למערכת היחסים, להדגיש את האהבה ואת הרצון בהצלחת המערכת הזוגית. יש לחזור על שיחה זו שוב ושוב, ולא לקבל "לא" כתשובה לגיטימית.

במקרה בו כל הניסיונות נכשלו, ניתן לנסות ייעוץ זוגי לבד. היועץ יצייד אתכם ברעיונות לשינוי הדעה השלילית של בן או בת הזוג.

3. יש משהו שאתם רוצים שבן או בת הזוג שלכם יידעו אך אינכם מסוגלים לספר להם

לעתים היופי של הייעוץ הזוגי מתחיל עם החדר עצמו. זהו מקום בטוח ותומך בו ניתן להעלות נושאים עליהם קשה לדבר בסביבות אחרות.

איש מקצוע מיומן עם נוכחות חמה מסייע לבני הזוג להתגבר על חששותיהם מפני שיתוף נושא כמוס עם בן או בת הזוג שלהם.

4. אחד מכם, או שניכם "מאבדים את זה" במהלך מריבות

מחקרים מראים שטיפול בסכסוכים הוא המנבא הטוב ביותר להצלת מערכות יחסים לטווח הארוך. אם אתם  או בני הזוג שלכם נאטמים במהלך ויכוחים, או שהם מתפרצים ללא שליטה, או הופכים להיות נקמנים או פסיביים אגרסיביים, ייעוץ זוגי יידע כיצד למתן תגובות אלו ולתרגל שליטה בכעסים ותקשורת בונה ויעילה.