שירותי ייעוץ משפטי של Advize - יועצים מומחים בהתאמה אישית

hdr-inner-law

עורכי דין מיומנים מבינים את החוק יותר טוב מכם או מהחברים הכי טובים שלכם, לא משנה כמה ותק הם צברו מצפיית binge בסדרה 'חליפות' בשנה האחרונה. המצפן המוסרי האישי שלכם, ורמת ההיגיון המנחה אתכם בחיים אינה רלוונטית.

עורכי דין מכירים את החוק. על בוריו ועל תקדימיו, ובעיקר הם מכירים את השופטים ואת עורכי הדין של הצד שכנגד. אתם עשויים לחשוב, למשל, שאתם מכוסים מבחינה משפטית כי החוק לצדכם, אך בפועל אתם עלולים למצוא את עצמכם שקועים בביצה המשפטית. תחשבו על זה כמו על ביטוח נוסף. לא תחלמו לוותר על תשלום שנתי לביטוח רכוש, נכון?

רוצים שיועץ משפטי יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצים משפטיים מומלצים של אדווייז

4 טיפים שכל יועץ משפטי היה אומר לכם שחשוב לדעת!

ייעוץ משפטי עובד באותה שיטה. בואו נבחן את התרחישים שבהם אתם חייבים לשכור שירותי יועצים משפטיים על מנת להגן על עצמכם או על העסק שלכם, בכל צעד ושעל.

1. יש לכם רעיון מבריק? הגנו עליו

אם אתם מפתחים מוצר, שירות, תהליך או שיש לכם רעיון חדש שהוא רק שלכם ונחשב לקניין הרוחני שלכם, עליכם לרשום אותו אצל רשם הפטנטים על מנת להבטיח בעלות חוקית עליו.

קניין רוחני יכול להיות נכס עסקי בעל ערך, ולכן חשוב להבין את התחום ולהגן על הרעיון שלכם. ייעוץ משפטי מגן על זכויות היוצרים שלכם ומונע מאחרים לגנוב את הרעיון שלכם או לחקות אותו.

2. אל תסמכו על אף אחד. רק על יועץ משפטי מוסמך

כי אם, בלהט הרגע, חתמתם על חוזה שנכתב על גבי מפית בבית קפה, חשוב שתבינו שאין לו תוקף משפטי. גם לא אם לחצתם יד למישהו שנשבע לכם שהכול יהיה בסדר. לשיטת ה'סמוך' האהובה על ישראלים, אין תוקף בבית משפט.

אז אל תסמכו על אף אחד. כי קיימים סוגים רבים ושונים של חוזים שצריכים להיות מנוסחים בעגה המקצועית על ידי עורכי דין ולהגן עליכם בעתיד. ומטרה זו מושגת עם ייעוץ משפטי מקצועי בלבד.

3. התקשורת מלאה בסיפורים על חברות ענק שנרכשו על ידי חברות ענק אחרות

אם יש לכם עסק קטן, אתם יכולים להגיע לשלב של צמיחה, ולהחליט לרכוש עסק אחר. בתהליך זה, חשוב שתדעו כיצד לפתור את כל הבעיות העלולות להתעורר עם התקדמות העסקה.

עורך דין מהתחום המסחרי בקיא בחוקי רכוש או חכירה, והוא יספק לכם ייעוץ משפטי הקשור להערכת העסק אותו אתם מעוניינים לרכוש, המניות של בעלי העסק, כוח אדם, והציוד הדרוש לכם.

4. מוכרים בית או עסק? יודעים איך לנהל את תהליך המכירה והתשלומים?

מה צריך להיות כלול בחוזה המשפטי שלכם כדי שהאינטרסים הכלכליים שלכם יהיו מוגנים? איך תוכלו להעריך את מעמדכם המשפטי בתהליך המכירה ולהגן על נכסיכם? אתם כבר יודעים את התשובה. עם ייעוץ משפטי, כמובן.

בשורה התחתונה: במקום לבהות במילים שאינכם מבינים, הניחו למקצוענים לייצג אתכם

בשורה התחתונה, אם יש לכם ייעוץ משפטי מקצועי ומיומן, לא תמצאו את עצמכם בוהים בחוזים ובמסמכים משפטיים ומגרדים את הראש בתסכול.

כי אתם מומחים בתחומכם, נכון? הניחו למישהו אחר שמומחה בתחום המשפטי, להגן על האינטרסים שלכם.