שירותי ייעוץ נדלן של Advize - יועצים מומחים בהתאמה אישית

hdr-inner-real-estate

זה נראה כאילו כל אחד הופך היום להיות "מומחה בתחומו", או יועץ לעניינים חשובים מאוד. אין שום חוק שמסדיר וקובע מי יכול להיות יועץ מקצועי ומי סתם מחרטט אתכם. נכון שהעוסקים בתיווך נדל"ן טרחו ללמוד ולהוציא תעודת מתווכים, אלא שתעודה זו מבוססת על מבחן עיוני שנוגע לחוק והיא אינה משקפת את הרמה המקצועית של "המומחה".

לכן מתקבל מצב שמקשה ביותר לבחור חברת ייעוץ נדל"ן או מקרקעין רצינית, עם צוות אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם. מאמר זה מגיש מספר טיפים שיעזרו לכם לאתר חברת ייעוץ נדל"ן שתעניק לכם את השירותים הטובים ביותר.

רוצים שיועץ נדלן יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצי נדל"ן מומלצים של אדווייז

  • טל': 052-3717213
  • אזור: מרכז

5 טיפים שכל יועץ נדל"ן היה אומר לכם שחשוב לדעת!

1. לא כל יום אתם מוציאים מיליון וחצי ומשהו. אל תתמודדו לבד

יועץ נדל"ן מסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות. זהו איש מקצוע המיומן בזיהוי משברים, והוא "מריח" מקילומטרים עסקאות שאינן מייצגות את האינטרסים שלכם. בשורה התחתונה, אתם צריכים לעמוד בהחזרי המשכנתא להם התחייבתם, ולמטרה זו בדיוק, אלוהי המקרקעין המציא ייעוץ נדל"ן.

2. חברת ייעוץ נדל"ן משיגה עבורכם שתי מטרות חשובות

שקט נפשי וסדר בכאוס. חיפוש פשוט יגלה לכם אינספור יועצי נדל"ן שנשבעים שיש להם את "החבילה המושלמת" עבורכם. אלא שחשוב לנפות את ההבטחות בהתאם לעובדות ולבחור את החברה המקצועית הרצינית.

3. כי אין כמו לישון טוב בלילה

איך שלא תסתכלו על זה, אתם עומדים להשקיע מיליון ומשהו ₪ שאין לכם. יש את זה ביותר מפחיד? אלא שבמקום להיכנע לפחד ולהניח לו להביס אתכם, קחו ייעוץ נדל"ן שיסביר לכם את ההיגיון הניצב מאחורי כל צעד ושעל במסע שלכם לקראת רכישת הדירה.

4. יועץ נדל"ן אמיתי בקיא ברזי השוק

ייעוץ מקרקעין או נדל"ן משיב לכם את תחושת הביטחון בתהליך רכישת הדירה. התהליך כולל שירות מקיף המתמקד בהיכרות עמוקה עם מצבכם הכלכלי מצד אחד; והיכרות רחבה של שוק הנדל"ן על כל מאפייניו, מצד שני.

והנוסחה פשוטה: כשמישהו מייצג את האינטרסים שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם חותמים על העסקה הכי טובה האפשרית.

5. אז מה מצפה לכם בתהליך?

בתחילת תהליך ייעוץ נדל"ן, אתם עוברים אבחון אישי שתוצאותיו מאפשרות ליועץ לכוון אתכם באופן מדויק לקראת נכס המקרקעין שביכולתכם לרכוש. צעד זה בלבד כבר מפחית את מפלס הדאגות שלכם בשמונים אחוזים.

בהמשך, הליווי האישי כולל התנהלות מול הבנקים, וניהול משא ומתן לרכישת הדירה במחיר המשתלם ביותר.

יועץ נדל"ן מכוון אתכם בכל שלב בתהליך רכישת הדירה, בהתאם ליכולותיכם הכלכליות, מצבכם בהווה, ובחינת המשתנים העתידיים. עכשיו, כשהכול כתוב, ברור ומפורט, התהליך נראה פתאום פשוט וקל. וזה ההישג העיקרי של ייעוץ נדל"ן.

בשורה התחתונה: יועץ אמין חשוב יותר מיועץ ממולח

אחרי פגישה קצרה בבנק תרגישו שיש מישהו שמחזיק לכם את היד, ושהחלום על דירה מהסטים הוא בר השגה. זה הכול. בלי טריקים. בלי שטיקים. ובטח שבלי שום פשרות או תירוצים.

רמת האמון ביועץ הנדל"ן שלכם חשובה הרבה יותר מרמתו המקצועית. כי השקט הנפשי שתקבלו מליווי של איש מקצוע אמין אינו יסולא בפז. וכולנו מכירים את הסיפורים שאין צורך לחזור עליהם או לנקוב בשמותיהם.