שירותי ייעוץ עסקי של Advize - יועצים מומחים בהתאמה אישית

bg

כל עסק מגיע לנקודה לפעמים שהוא אומר לעצמו "הלוואי והיה לי מישהו שיגיד לי מה עדיף לעשות בנקודה הזו". אם גם אתם הגעתם לנקודה הזו, או יותר נכון, לצומת הזו, הגיע הזמן לקחת ייעוץ עסקי ממומחים שכבר ראו עסק או שניים ויותר מזה, אחראים על הצלחה אחת, שתיים או מאות. יועצים עסקיים יודעים בדיוק איך לכוון, מתי לכוון וכמובן, לאן לכוון. לא תמיד הרוח נושבת למקום הנכון, ולכן, צריך לדעת מתי לקום ולהגיד "אני צריך ייעוץ עסקי". 

ייעוץ עסקי יכול לתת לכם לא מעט נקודות זכות לעסק, בעיקר כי טיפ קטן יכול לשנות את חיי העסק גם לטווח הרחוק, יועצים עסקיים יודעים איך לכוון את העסק לא רק בצומת אחת, אלא בעצם לתת לעסק מפת דרכים חדשה לתחום על מנת להגיע למצב של בטחון בעשייה ושקט נפשי להמשך הדרך. כשיש תמרורים, הרבה יותר קל לנווט בחיים.

רוצים שיועץ עסקי יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצים עסקיים מומלצים של אדווייז

5 טיפים שכל יועץ עסקי היה אומר לכם שחשוב לדעת!

  1. הכירו את קהל היעד שלכם: אם מדובר על B2B או B2C, חשוב מאוד לכוון את התוכן שלכם בהתאם לכך, משמע, שאם אתם פונים לצרכן הפרטי, חשוב מאוד להסביר את המוצרים שלכם בצורה הפשוטה ביותר, לדעת להסביר איך זה יעזור לו בהמשך החיים האישיים וכו'.
  2. שמרו עם הלקוחות שלכם על קשר: אם אתם בעלי עסק אשר יכול להגיע לקוח גם בפעם השנייה, (כמו ברוב העסקים בעולם) חשוב מאוד לדעת לשמור איתו על קשר, קיבלתם את הלקוח? מעולה, עכשיו התחילו לשמור על ניוזלטר פעם בשבועיים / בחודש, שמרו על קופונים או מבצעים חדשים בתחום או אפילו, כנסי לקוחות קטנים אשר שומרים אותם בקשר רציף בזמן חיי העסק.
  3. ממכירות למקצוע: אל תשכרו לעצמכם איש מכירות לפני שתכשירו אותו בעסק שלכם, לא כל אחד יכול למכור באמת "קרח לאסקימוסים", אלא, צריך לדעת מהו סוג הקרח הנכון, איפה מגדלים אותו ועוד. איש מכירות הוא הפנים של העסק שלכם, אל תזלזלו בכח שלו (הן להרוס והן לבנות)
  4. העובדים שלכם הם הלקוחות הטובים ביותר: על מנת שלא תאבדו את הראש, כל יועץ עסקי יגיד לכם קודם כל, האם העובד שלכם מרוצה? האם הוא מקבל את כל מה שאפשר מהעסק שלכם ללא טינה או אכזבה בעבודה שלו? אם תדעו לגרום לעובד להיות מאושר, לקוחות חדשים יגיעו מכיוונים פנימיים בחברה. מובטח. 
  5. כסף של החברה בידיים טובות: כל יועץ עסקי ישאל בפגישת הייעוץ הראשונה, מי מנהל את הכסף בחברה? מי בודק את התזרים? האם הוא חיובי? על מנת לדעת לענות על שאלות כאלו, לא עובדים עם "בת דודה שעבדה פעם בתור יועצת מס" אלא עובדים עם רואה חשבון או חשבות שכר צמודה. הכסף של החברה הוא המים של הבאר, ללא המים – אין באר, אלא סתם חור יבש. אל תתנו לכסף להעלם, גם חברה שמכניסה כסף והמון, לא תמיד נמצאת בתזרים חיובי, רוצים לדעת מה הכוונה בדיוק? דברו עם היועצים שלנו או השאירו פרטים ונעבירם הלאה.