שירותי ייעוץ פיננסי של Advize - יועצים מומחים בהתאמה אישית

hdr-inner-finance

יועץ פיננסי מסייע לכם לנווט בין הנקודות העדינות של ניהול הכספים שלכם, אך בחירת היועץ הנכון אינו תהליך קל. אחרי הכול, אתם רוצים להתחבר עם איש מקצוע בעל ידע בסוגיות הפיננסיות עימן אתם מתמודדים כיום, ושיהיה מסוגל גם להדריך אתכם בעתיד.

כשתבינו מה בדיוק אתם מחפשים, תוכלו למקד את החיפושים שלכם. כשאתם מראיינים יועצים פוטנציאליים, הטיפים החשובים הבאים יאפשרו לכם לכסות את כל ההיבטים הדרושים למציאת ייעוץ פיננסי מתאים באופן אישי.

רוצים שיועץ פיננסי יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצים פיננסיים מומלצים של אדווייז

5 טיפים שכל יועץ פיננסי היה מכין אתכם לבחירת ייעוץ נכון

1. אילו שירותים אתם מציעים?

האופן שבו אתם מתמודדים עם ניהול הכספים שלכם כשאתם מתקרבים לגיל הפרישה, שונה מהאופן בו ניהלתם את הכספים שלכם בגילאי עשרים או שלושים. חלק מתהליך מציאת יועץ פיננסי מתאים הוא ההבנה היכן אתם נמצאים מבחינה כלכלית היום, ולהיכן אתם מבקשים להגיע.

2. מהי רמת ההסמכה של היועץ הפיננסי שלכם?

לא לכל היועצים הפיננסיים יש את אותה רמת ידע. חלקם מתמחים בתחום מסוים, כגון הסמכה בראיית חשבון, הסמכה בתכנון פיננסי, וחלקם אנליסטים פיננסיים. זהו מרק מונחים שיכול להיות מבלבל, אך האמת היא שתארים אלו מתייחסים לרישיון הפרטני בו מחזיק היועץ, המאפשר לו להעניק את שירותי הייעוץ הפיננסי אותם הוא מציע.

ידיעת רמת ההסמכה השונה של כל בעל מקצוע מאפשרת לכם לנווט לעבר היועץ שיש לו ניסיון בהתמודדות עם בעיות או שאלות המעסיקות אתכם. ייעוץ פיננסי שמתאים לכם באופן אישי צריך לספק לכם את השירות ההולם מהשלבים הראשונים ועד להשגת מטרותיכם.

3. התמחות בסוגי לקוחות פרטניים

בעוד שיועץ פיננסי אינו רשאי לחשוף פרטים פרטניים לגבי לקוחותיו (ואם זה קורה, אתם צריכים להתייחס לכך כאל דגל אדום!), הוא צריך להיות מסוגל להעניק לכם מושג כללי לגבי סוג הלקוחות עימם הוא עובד במרבית המקרים.

חלק מהיועצים הפיננסיים מתמחים בהענקת ייעוץ פיננסי לצעירים, רווקים או גרושים, בעוד שאחרים עשויים להתרכז בגמלאים. חשבו על השלב בחיים בו אתם נמצאים, והבינו אם ליועץ שלכם יש מושג לגבי האתגרים הפיננסיים עימם אתם מתמודדים. אם לא, אולי כדאי לבחור מישהו אחר.

4. איך אתם אוהבים לתקשר?

תקשורת טובה חיונית כשיש לכם אמון באיש המקצוע עימו אתם עובדים, והכספים שלכם צריכים להימצא בידיים של יועץ עליו אתם סומכים. שאלו את היועץ הפוטנציאלי שלכם איך הוא מעדיף לתקשר ובאיזו תדירות הוא שומר על קשר עם לקוחותיו.

אם אתם שולחים לו דואר אלקטרוני עם שאלה או חשש, כמה זמן אתם צפויים להמתין לקבלת תשובה? באיזו תדירות הוא יעדכן אתכם לגבי המצב הפיננסי שלכם? הידיעה שהיועץ יוכל לספק לכם את הייעוץ הפיננסי כשתזדקקו לו, עובדת באופן מופלא על השקט הנפשי שלכם.

5. "למה אני צריך להחליט לעבוד איתך"?

האופן שבו יועץ פיננסי עונה על שאלה זו עשויה בסופו של דבר לספר לכם הכי הרבה עליו. זוהי ההזדמנות של היועץ למכור את התכונות או את המאפיינים המייחדים אותו.

אם אתם מקבלים את התחושה כי היועץ סיפק לכם תגובות שנלקחו מתסריט השגת לקוחות, או שתשובתו אינו תואמת את הערכים והמטרות שלכם, זה עשוי להוות סימן כי הגיע הזמן לחפש ייעוץ פיננסי במקום אחר.

קחו את הזמן שלכם והכינו שיעורי בית

אל תקבלו החלטה בפזיזות ואל תבחרו יועץ פיננסי שאינו מתאים לכם. אל תהססו לשאול את כל השאלות העשויות לעלות על דעתכם תוך כדי שיחה עם היועץ, אפילו אם אתם חושבים שהשאלות שלכם טיפשיות.

כשאתם בוחרים איש מקצוע שיסייע לכם לנהל את הכספים שלכם, השקעה בחיפוש היועץ הנכון, שווה את הזמן שתקדישו לתהליך. אם אתם מחפשים ייעוץ פיננסי שיעצב את העתיד הכלכלי שלכם, היועצים באתר זה זמינים לשירותכם.