שירותי ייעוץ שינה של Advize - מומחים בהתאמה אישית

hdr-sleep1

ייעוץ שינה הוא מסגרת טיפול המספקת פתרונות להורים שמתמודדים עם בעיות שינה אצל התינוקות והילדים שלהם. החשיבה המנחה את מפגשי הייעוץ היא התאמה לסגנון ההורות שלכם.

בשיתוף פעולה עם מטפל מקצועי, ניתן להרכיב שגרת פעילות ושינה המתאימה לסגנון ההורות האישי שלכם ולאורח החיים המאפיין את משפחתכם. מסגרת השינה של הילד מורכבת מסדרת צעדים אותם יש לבצע בשיתוף פעולה של שניכם.

ללא ייעוץ שינה, אתם עשויים למצוא את עצמכם מתרוצצים בין החדרים בבית לחדר הילד, בניסיון להרגיע בכי תכוף או ערנות מוגברת. אם הילד נוטה לסבול מבעיות שינה במשך תקופה ארוכה, למרות שניסיתם כל צעד אפשרי, והרופא שלל בעיות בריאותיות, חשוב ללמוד את הטיפים הנכונים שיסייעו לילד (ולכם) לישון היטב.

רוצים שיועץ שינה יפנה אליכם? השאירו פרטים

יועצי שינה מומלצים של אדווייז

5 טיפים שכל יועץ שינה היה אומר לכם שחשוב לדעת!

למרבה המזל, ייעוץ שינה מצייד אתכם במספר עובדות מפתח לגבי שינה איכותית של תינוקות וילדים. המטפל מסייע לכם לפתח תכנית פעולה וליישם אותה. התוצאה היא תנומות מורחבות ואיכותיות של הילד. לא הוא, ולא אתם, תזכרו שאי פעם היו בבית הזה בעיות שינה.

1. שלא יספרו לכם סיפורים: הרגלי שינה הם עניין של תרגול

אנשים רבים מאמינים במיתוס הנפוץ השגוי לפיו איכות השינה של הילד נקבעת בהתאם לחוויות ורמת הפעילות שהייתה במהלך היום. טעות נפוצה עוד יותר היא להניח לתינוק לישון "רק עוד קצת" בבוקר או במהלך היום, על מנת ליהנות ממעט יותר זמן של "שקט".

תינוקות וילדים שהוריהם מקפידים על לוח זמנים קבוע לשינה וערות, נהנים מהשפעה ישירה על איכות השינה של הילד במהלך הלילה.

2. הרכבת תכנית השכבה משתלמת לטווח הארוך

ייעוץ שינה מלמד הורים להקפיד על תהליך השכבה המתבצע באופן קבוע ובהתאם למבנה אחיד. ילדים ותינוקות מגיבים היטב לשגרת חיים קבועה, ובמיוחד הם אוהבים את טקסי השינה שמובילים אותם בנעימות ובפשטות, לשינה איכותית.

3. הרכבת תכנית פעילות במהלך היום

במהלך מפגשי הייעוץ, ההורים לומדים כיצד לתכנן פעילות שגרתית מסודרת במהלך היום, הכוללת שעות אכילה, משחק ותנומות. המטפל ילמד אתכם כיצד לתכנן פעילויות לשעות היום כך שהילד יבין ויפנים מתי הזמן להיות ער ומתי הזמן לישון.

4. בשבילכם זה כלום אבל בשבילו זו הצדקה להתקף זעם: המוצץ נפל

תינוקות מתייחסים ברצינות תהומית למוצץ שנפל מפיהם, וייעוץ שינה מלמד את ההורים כיצד להרגיל את הילד לקחת את המוצץ חזרה לפיו כשהוא נופל. בהמשך מקפידים להציב את המוצץ ביד הילד לפני השינה, עד שהוא מתרגל לקחת את המוצץ בעצמו. מומלץ גם להניח בהישג ידו מוצצים נוספים כדי למנוע את המשבר הבא.

5. המעבר בין מיטת התינוק למיטת הילד

כשהגיע הזמן להעביר את הילד ממיטת התינוק למיטת ילדים, ייעוץ שינה מלמד כיצד לבצע את המעבר בהדרגה. עורכים לילד היכרות עם המיטה החדשה שלו, ומצביעים על יתרונותיה, תוך הדגשת הרמזים לכך שהילד כבר "גדול" ובוגר, עם התשבחות ההולמות.